Julek

Oglądasz 2 odpowiedzi wątku
  • Autor
    Wpisy
      Opiekun forum

Hm… wspomnienia z dzieciństwa?
      Jedną z osób naszej rodzinki, którą wspominam często i pamiętam, to jest nasz Julek. Co chyba najbardziej utkwiło mi w pamięci to jego budowa. To był Arnold Schwarzenegger tamtych czasów! Szczególnie imponował mi swoją muskulaturą, małemu cherlaczkowi jak ja… dla mnie to był łagodny gigant. Często latem chodził po podwórku bez koszuli, zbierał nas dzieciaków w okół siebie i robił sztuczki.

Jedna do dzisiaj tkwi mi w pamięci. Siadał na stołku, napinał biceps i spuszczał na niego ciężką finkę ostrym końcem. Pamiętam, piszczeliśmy z radości i podziwienia, licząc ile razy ten nuż odbije się od jego ramienia. A co nas najbardziej zdumiewało to fakt, że ten ostry koniec noża nigdy nie przebijał mu skóry!

Ostatnim razem jak widziałem Julka to było na weselu Natalki, w lipcu 2006. Pamiętam, aż się popłakał ze śmiechu jak mu zacząłem opowiadać kawały, to lubił.

To był mój kuzyn, Julek.

Uczestnik
      BożenaBożena

Juluś to był KTOŚ….kiedy przyjeżdżałam i wchodziłam na podwórko to zawsze mówił…o,słoneczko świeci bo Bośka przyjechała…..i paliliśmy po jednym szlugu

Uczestnik
      Magda CoulterMagda Coulter

Ja niestety wiele nie pamiętam Julka.

Oglądasz 2 odpowiedzi wątku
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.